בין פעילויותיה של החברה בשנת 2016:
  1. השקת אמנת השירות והתמיכה בין FBC ללקוחותיה, המדגישה את מחויבותה של החברה במתן שירות ותמיכה איכותיים, מובילים והוגנים תוך חתירה מתמדת לשיפור ומצוינות.
  2. הרחבת פעילות מחלקת ה-BI של החברה, תוך פיתוחם של מודלים חדשים וקיומם של כנסי לקוחות בנושא "קבלת החלטות בעידן ה-BI".
  3. פיתוח מודולים חדשים עבור מערכת הפריוריטי ושיפור מודולים קיימים.
  4. גידול בכמות הלקוחות המתארחים בשירותי הענן של FBC, תוך פיתוח והתאמת מוצרים ופתרונות חדשים במסגרת האירוח.
  5. הרחבת הפעילות הבינלאומית של החברה, הן בהטמעת פריוריטי בחו"ל והן בלוקאליזציות עבור לקוחות בעלי שלוחות זרות מחוץ לישראל. הרחבת הפעילות של מכללת FBC ופתיחת מחזורי לימוד חדשים של קורסי היישום והתכנות עבור מערכת הפריוריטי (נכון להיום מפעילה המכללה שלושה מחזורי לימוד מקבילים!).
  6. השקת אתר אינטרנט חדש, עדכני ומשודרג, בו עודכנו תכנים ותיקים לצד תכנים חדשים בכל הקשור למוצריה של החברה ולשירותים אותם היא מציעה. 
  7. FBC תמשיך גם בשנת 2017 לעבוד על פיתוחם של מוצרים ופתרונות חדשים, שיפור והרחבת הפתרונות הקיימים, וכל זאת תוך הקפדה על מחויבותה למתן שירות ותמיכה איכותיים ויעילים לשביעות רצון לקוחותיה.

חברת FBC גייסה את כמות הלקוחות החדשים הגבוהה ביותר ב-2016


במסגרת כנס השותפים השנתי של חברת פריוריטי סופטוור, יצרנית ומפתחת תוכנת הפריוריטי, שנערך ב-20.02.2017, הוכתרה FBC כשותף העסקי שגייס את כמות הלקוחות החדשים הגבוהה ביותר לשנת 2016.
 
הזכייה בקטגוריית גיוס הלקוחות מעידה על המשך התנופה העסקית של חברת FBC הן מבחינת היקף העסקאות החדשות בשוק הפריוריטי והן מבחינת היכולות ומכלול המוצרים והפתרונות העסקיים אותם היא מעניקה ללקוחותיה החדשים והותיקים כאחד.

במהלך השנה החולפת שמה החברה דגש רב על פיתוח מוצרים חדשים ושיפור מוצרים קיימים לטובת מתן פתרונות מלאים ומקיפים ללקוחותיה תוך הקפדה על מתן שירות ותמיכה יעילים ואיכותיים.
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: