חברת "כור מתכת"  |  מענה למכלול התהליכים העסקיים  
חברת "כור מתכת" | מענה למכלול התהליכים העסקיים
 
מבט כולל על החברה
 חברת כור מתכת, מורכבת משלוש חברות עיקריות: וולקן הנדסה, מפעלי הנדסה רמים וסימת תעשיות.


וולקן הנדסה נמנית על החברות הגדולות והמנוסות ביותר בתחום ייצור המתכת הכבדה בישראל. וולקן פעילה במיזמים אחדים ברחבי המדינה, מתמחה בייצור ובהקמת מנופים, מבני פלדה, מיכלים, מקררי אויר, דודי לחץ, עמודי חשמל וקרונות רכבת.

'וולקן' מקפידה בכל מוצריה ותהליכיה על רמות האיכות הבינלאומיות הגבוהות ביותר. החברה זכתה באישורי איכות למיניהם, כולל 9002 ISO, והיא רשאית להשתמש בחותם U ו-S של ASME.

מפעלי הנדסה רמים הינה חברה מועדפת על ידי הלקוחות בישראל, בארה"ב, באירופה ובמזרח הרחוק. מחויבות למצוינות ביישומים מסחריים וצבאיים צוות 'רמים' עובד בצמוד ללקוחותיו, מתרגם את מפרטיהם לתוכניות הנדסיות המאפשרות ייצור בתמחיר חסכוני. מטרתה של החברה היא להיענות לדרישות הטכניות והתקציביות תוך עמידה בתקני איכות בינלאומיים מחמירים.

סימת תעשיות הינה חברה העוסקת בתחום המתכת. מבנה החברה והרכב הציוד הופכים אותה לאחת החברות הפרטיות מהגדולות בתחומה בארץ.שיווק, הנדסה, תפ"י, אבטחת איכות המצוידות בתוכנת CIMATRON CAD/CAM ובתוכנת - ERP של KITARON .

יצור:
חריטה CNC, כרסום CNC, מסגריה, צבע והרכבות. מח' אבטחת איכות ומח' החריטה והכרסום מצוידים בציוד חדיש מהמתקדם מסוגו.  Custom Installation ומספקת פתרונות המקיפים את השליטה והבקרה בחשמל, באודיו וידאו, בתחומי רשתות המחשוב, המתח הנמוך, מצלמות ומערכות האבטחה ובתחום הוילונות והצלונים החשמליים.


האתגר העסקי:
היה צורך לספק מענה איכותי לתהליכים העסקיים של החברה, הכוללים את נושא הייצור, ניהול פרויקטים, רכש, שיווק ומכירות, מערכת פיננסית, ניהול מלאים והנדסה.


הפתרון:
הפתרון מבוסס על מערכת Priority תעשייתית, בשילוב עם פיתוחים ייחודים של FBC>
הטמעת המערכת הנה השלב הראשון של פרויקט ה ERP בקרב 3 חברות הקבוצה בארץ.
הפתרון יספק מענה כולל לתהליכי: ניהול ופיקוח על הייצור, פרויקטים, רכש, שיווק ומכירות, מערכת פיננסית, ניהול מלאים וההנדסה.


פיתוחים ייחודיים:
במהלך הפרויקט ביצעה FBC שני פיתוחים ייחודיים עבור הלקוח, הפיתוחים שולבו:
במודול הפרויקטים - ניתנת היכולת לדווח ייצור מתוך פעילות (WBS) נבחרת.
ובמסך כרטיס פריט. – בוצעה התאמת תוכנה מורכבת לחישוב מידות ומשקל של פריט מיוצר On-Line.
הפתרון מותאם לכ 100 עובדים בארגון היקפו הכספי של הפרויקט נאמד ב 700000 ₪ הפרויקט עלה לאוויר בינואר 2008


סיכום:
נדב שייק, מנהל מערכות המידע בכור מתכת, אומר כי "המערכת שהוטמעה בחברה משפרת ומייעלת את תהליכי הייצור והניהול ומשדרגת את התקשורת הפנים ארגונית. המערכת מצטיינת בתחום ניהול הייצור, תחום בו אנו זקוקים למערכת יעילה וחזקה. היות ועד היום עבדו מהנדסי המפעל עם תוכנת Access וגיליונות Excel.

אנו במגמה מתמדת של שיפור בהתייעלות נכונה של הארגון תוך שימוש משכיל ויעיל של מערכת Priority על כל המודולים" אוהד יעקובי, מנהל הפרויקט מטעם FBC אומר כי "הטמעת מערכת ERP בארגון גדול ומורכב, דורשת הסתכלות רוחבית על הארגון ומתן דגש גם על הפרטים הקטנים שלפעמים נראים לא "חשובים" אך אותם דברים קטנים יכולים להפוך את הלקוח למרוצה יותר. אין ספק שללא תמיכתה של ההנהלה ובפרט מחלקת מערכות המידע לא הינו מצליחים להניע את הפרויקט קדימה".
 
   
   
   
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: