חיבור מדפסת דיימו לפריוריטי

רוצים להדפיס במדפסת  DYMO באמצעות תוכנת פריוריטי? יש לנו פתרון בשבילכם!


חיבור מדפסת דיימו לפריוריטי הוא נדרש למגוון בתי עסק, ארגונים וחברות. אם אתם משתמשים באופן יום יומי במדבקות למוצרים, במדבקות לפרסום ובכל שימוש אחר במדבקות, אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות נבצע עבורכם את החיבור בין מערכת הפריוריטי שלכם למדפסת ה-DYMO. מדפסות ה- DYMO נחשבות לפופולריות ביותר והן מספקות מענה איכותי להדפסה של מדבקות לבתי עסק, חברות ומפעלים תעשייתיים. באמצעות החיבור של מדפסת מהמותג DYMO למערכת ה- ERP שלכם, תוכלו לבצע הדפסה בצורה קלה, מהירה ונוחה גם דרך הטלפון הנייד שלכם או שלא העובדים שלכם.

איך מתבצע החיבור של מדפסת הדיימו לפריוריטי?


החיבור של מדפסת הדיימו לתוכנת הפריוריטי מתבצע עם הצוות המקצועי שלנו בחברת FBC טכנולוגיות הנחשב למומחה ביותר בתחום. עם ניסיון של מעל ל-20 שנה בעבודה עם מערכות ERP, הצוות שלנו יכול לפתח עבורכם כל יישום או מוצר תוכנה שישדרג את העבודה שלכם ושל העובדים שלכם בארגון. הלקוחות שלנו מגיעים מכל מגוון התחומים החל מבתי עסק קטנים, מפעלי תעשייה ועד לחברות ענק בארץ ובעולם. השירות שלנו ניתן לאיזורים נרחבים בארץ והוא כולל מתן מענה מהיר ותמיכה טכנית לכל היישומים שלנו לתוכנת הפריוריטי.

הזמנת שירות לחיבור מדפסת דיימו לתוכנת ה- ERP


החלטתם לחבר את מדפסת ה- DYMO שלכם במשרד למערכת הפריוריטי? זה הרגע לבצע הזמנה של השירות המקצועי שלנו לחיבור המדפסת למערכת ה- ERP שלכם. דרך טופס רישום הפרטים כאן באתר, תוכלו להזמין שירות לחיבור המדפסת מצוות החברה ולשדרג את העבודה היום יומית שלכם ושל העובדים שלכם בהדפסה של מדבקות עם מדפסת ה- DYMO.

חיבור מדפסת דיימו לפריוריטי עם חברת FBC טכנולוגיות


חיבור מדפסת דיימו לפריוריטי הוא חובה לכל בית עסק, מפעל או חברה המבצעים הדפסה של מדבקות לצרכים עסקיים וארגוניים. השימוש בתוכנת הפריוריטי לצורך הדפסה של מדבקות ישדרג את העבודה שלכם באופן משמעותי ויספק לכל עובד בחברה את הגישה להדפסה במדפסת ה- DYMO דרך הטלפון הנייד מכל מקום ובכל זמן. צרו איתנו קשר עכשיו לקביעת פגישה אצלכם במשרדים של החברה לצורך חיבור מדפסת ה- DYMO לתוכנת הפריוריטי.
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: