כלים המובנים במערכת

מערכת ה-(Business Intelligence (BI החדשה של Priority כוללת אוסף כלים ופתרונות בינה עסקית שתכליתם המשותפת היא ניתוח הביצועים של הארגון בצורה רב מימדית, בשילוב גרפיקה מתקדמת. כלים ויזואליים אלה נועדו להיטיב את יכולת הניטור והשליטה של מנהלים. מטרתם להציג ולהתריע בפני מנהלים על בעיות בתחומם ולאפשר להם לנקוט פעולות תיקון יעילות בזמן אמת. המערכת מגיעה מצוידת בעשרות Dashboards ודו"חות OLAP מוגדרים מראש למשתמשי מפתח כגון: מנכ"ל, מנהל כספים, מנהל מכירות וכו'.


Dashboards
לוח הבקרה מספק לכל מנהל מידע מיידי על הפרמטרים בתחומו. משתמשים יכולים לצפות בלוח הבקרה בפריוריטי או ב-Outlook האישי שלהם. כל משתמש יכול לבחור מתוך רשימה ארוכה של Web Parts (מעל ארבעים) ולהגדיר לוח בקרה אישי - My Dashboard, עפ"י צרכיו. לדוגמא: חלק העוסק במכירות מאפשר לקבל בצורה גרפית את מצב המכירות העדכני, תוך השוואה לתקופות קודמות, עפ"י מימדי המוצר, הלקוח, הסוכן וכו'. בתוך אזור המכירות ניתן "לצלול" מ"רמת העל" כלפי מטה עד לרמת החשבונית הבודדת בתוך פריוריטי. ניתן לארגן את חלקי ה-dashboard, להסתיר, לעצב, לבחור תצוגות גרפיות שונות לכל חלק ובתוכו לסובב, לפלח ולבצע פעולות אינטואיטיביות נוספות.
 
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: