לוג שינויים בפריוריטי

למה לוג שינויים ישדרג לכם את דרך העבודה עם תוכנת פריוריטי?


לוג שינויים בפריוריטי מאפשר לכם לבצע בקרה טובה יותר לכל הפעולות של המנהלים והעובדים שלכם במערכת מבלי שהם ידעו על כך. היום אף ניתן לקבל התראות במייל על כל שינוי המתבצע בשדות נבחרים במערכת הפריוריטי שלכם. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות מתמחים בהטעמה והדרכה של לוג שינויים בתוכנת פריוריטי ומספקים את השירות הייחודי למאות חברות וארגונים בארץ. הצוות שלנו כולל מהנדסי תוכנה ומפתחים שיסייעו למנהלים של הארגון או החברה שלכם לקבל שליטה טובה יותר על המתרחש בעבודה היום יומית של העובדים שלכם. לוג השינויים הוא יישום מתקדם הנחשב ליעיל ביותר ומהווה כלי מדהים למנהלים המשתמשים באופן יום יומי בתוכנת הניהול פריוריטי.

להתקדם לאחד המודולים הטובים ביותר לניהול עובדים


המודול של לוג שינויים בתוכנת הפריוריטי מהווה את שיא הקידמה של ניהול נתונים ומידע הנגיש לעובדים שלכם. נתונים שגויים במערכת הפריוריטי יכולים לפגוע בצורה משמעותית בתהליכי הצמיחה של החברה או הארגון שלכם ולכן חשוב שתהיה לכם הגישה להיסטוריית שינויים בכל ביצוע פעולה של העובדים שלכם. המודול של לוג שינויים הוא קל לשימוש ונוח מאוד לתפעול. חברות הנדרשות להסמכה של FDA ISO ו-SOXימצאו את הלוג שינויים כיעיל ביותר לניהול שינויים במידע הנוגע לרגולציה ולמסמכים רשמיים. 

מה המחיר להטמעה של לוג השינויים בתוכנת ERP?


על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת ומשתלמת לצרכים העסקיים והארגוניים שלכם, אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות מציעים לכם ליצור קשר עם הצוות שלנו בהקדם ולקבל הצעת מחיר המותאמת לעבודה הנדרשת לכם. אנחנו מספקים את המחירים המשתלמים ביותר ומלווים אתכם לאורך כל תהליך ההטמעה וההדרכה לשימוש בלוג השינויים.

לוג שינויים בפריוריטי של חברת FBC טכנולוגיות


אם החלטתם להטמיע במערכת ה ERP שלכם לוג שינויים בפריוריטי, אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות נספק לכם את הפתרון המהיר והיעיל ביותר לביצוע ההטמעה. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ונציג של החברה שלנו יתאם עבורכם פגישה במשרדים שלכם ביום ובשעה הנוחים לכם. הצוות שלנו נחשב לטוב ביותר בתחום ואנחנו מספקים את השירותים הייחודיים שלנו לחברות וארגונים כבר מעל ל-20 שנה ברציפות.
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: