מערכת ERP

למה משמשת מערכת ERP?

תארו לכם מצב, בו אתם יכולים לקשר בין הידע שיש לכם בנוגע לשיווק העסק שלכם לבין הידע שיש לכם על משאבי אנוש של העסק. תארו לעצמכם שאתם יכולים להפוך כל פיסת ידע בודדה אודות מרכיב בעסק שלכם לעוד חלק מפאזל גדול ואינטגרטיבי יותר של כל העסק כולו... ובכן, כיום ישנה אפשרות כזו. יותר ויותר עסקים מכניסים מערכות שנותנות דגש על שילוב הידע הקיים על מרכיבים שונים של העסק על מנת לייעל את העסק וליצור שיתוף פעולה בין היחידות השונות. מערכת ERP, המכונה מערכת לתכנון משאבי ארגון, ובשמה הלועזי- Enterprise Resource Planning System, היא בדיוק מערכת כזו. לפניכם פירוט על פונקציות שונות של מערכת ERP.


פונקציות של מערכת ERP:

לצורך הבנת המושג- מערכת לתכנון משאבי ארגון, חשוב לרדת לרזולוציה של התוצאות הקטנות שיכולה להפיק מערכת ERP. למשל, מערכת ERP, יכולה ליצור עיבוד נתונים עבור על נתון שקיים בארגון. כך, מערכת זו יכולה לעבד את הנתונים של הכספים, של תחום משאבי האנוש, של שיווק העסק, התכנון הלוגיסטי ועוד. לאחר מכן, המערכת יכולה לחבר בין עיבודי הנתונים השונים וליצור שיקוף של העסק וכן לעודד רעיונות חדשים ויצירתיים לצורך קידום העסק. למעשה, מערכת ERP, הופכת את העסק ליחידה מתפקדת ומגובשת בעלת שיתוף פעולה בין מרכיביה השונים. כאשר ישנה מערכת ERP, העסק הופך בקלות לעסק מתפקד יותר.


מערכת ERP על ידי- FBC:

FBC ידועה בשוק כחברה שנותנת מענה טכנולוגי ועסקי בו זמנית. חברת FBC, מוכרת זה שנים בתחום העסקים וכן בתחום הטכנולוגי. ובוודאי אתם שואלים את עצמכם מה הקשר בין חברת FBC לבין מערכת ERP, התשובה כמובן בפסקה הבאה.


למה דווקא מערכת ERP דרך FBC?

התשובה היא שכדי לעשות שימוש נכון במערכת ERP יש צורך להטמיע את המערכת בצורה הנכונה. בשל כך, חברה מקצועית ובעל איכות כמו FBC, היא הכתובת המתאימה ביותר הן בשביל הטמעה של המערכת והן בשביל התייעצות, תפעול וכדומה. אנו  ממליצים בתחום זה לפנות אך ורק למומחים ברמה של FBC. זהו הצעד החכם ביותר בדרך ל- מערכות ERP איכותית. 
   
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: