מרקטגייט

מידע מקוון ומסחר אלקטרוני באינטרנט:
מערכת MarketGate הינה מנוע רב עוצמה לבניית דפי מידע וקישוריות בין Priority לעולם החיצוני באמצעות האינטרנט.

המערכת מאפשרת בניית מסכי קשר חכמים מבוססי HTML לשימוש גורמים פנימיים בארגון (דיווחים מהשטח לפרויקטים, קריאות שירות, בקרת תשלומי  לקוח וכד') או לשימוש גורמי חוץ כלקוחות וספקים עימם הנכם בקשר בניהול תהליכי מכירה ורכש (בקשות להצעות מחיר, הזמנות, משלוחים, חשבוניות, פתיחת קריאת שירות וכד'), והכל לפי הרשאות כמובן. בנוסף, מאפשר המנגנון בניית חנות וירטואלית עם הצגת המוצר על כל פרטיו, וביצוע רכישה בהתאם להסדרים עם הלקוח או אף מול לקוח מזדמן עם כרטיס אשראי.
 

היתרון העצום

היתרון העצום הטמון בכלי הינו הקשר הישיר למערכת המידע ובסיס הנתונים ללא צורך בממשקים, כך שנעשה שימוש בנתונים השוטפים המתעדכנים בזמן אמת מתוך טבלאות מערכת המידע. מערכת המידע פריוריטי (Priority) יכולה לשמש  כתשתית למערכת המידע מול האינטרנט עם קשר למערכת המידע הקיימת בארגון או כתחליף כולל למערכת המידע הפיננסית-לוגיסטית המרכזית בארגון, וזאת כמובן עם היתרונות של מערכת חלונאית עם תשתית טכנולוגית מתקדמת ביותר.

המערכת פותחת אפשרויות שיווקיות מרחיקות לכת בשילוב מערך מסחר אלקטרוני מול לקוחות וספקים בארץ ובעולם. השילוב בין האינטרנט למערכת מידע מובנית, מאפשר בניית תהליכים עסקיים חכמים במהירות ובעלויות נמוכות, עם אפשרות הרחבת התהליכים בכל עת מול התשתיות המוכנות במערכת המידע.

 
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: