פריוריטי לרשויות מקומיות


פריוריטי לרשויות מקומיות - מערכת ERP\CRM  שלמה, מתקדמת ואיכותית

מערכת Priority הנה מערכת ERP\CRM הקיימת מעל 20 שנה ולה מעל 2000 לקוחות בישראל וכן בעשרות מדינות נוספות בעולם. מערכת Priority הנה מערכת ישראלית המתורגמת לשמונה שפות נוספות. בתוך תחומי ישראל מערכת Priority הנה ממערכות ה ERP הנפוצות ביותר בשוק העסקים.
 
מי עומד מאחורי המוצר?
Priority ברשויות פותחה בשיתוף פעולה מנצח של שתי חברות:

חברת אשבל טכנולוגיות בע"מ, החברה המובילה בארץ בפתרונות ERP\CRM, המפתחת והמשווקת של מערכת Priority אשר לה עשרות אלפי משתמשים בארץ ובעולם. הניסיון והמוניטין של החברה בתחום יישום מערכות מידע בארגונים, עומדים לרשות לקוחותינו בכל התחומים.

חברת מ.ג.ע.ר. – מרכז גביה ממוחשבת בע"מ המביאה לשיתוף הפעולה הייחודי את ניסיונה הרב בהפעלה, הטמעה, והדרכה של מערכות מוניציפאליות, בעיקר בתחום החיובים, הגביה והכספים בעשרות רבות של רשויות מקומיות.
 
אז מה מיוחד במוצר?
מערכת Priority ברשויות הנה המערכת היחידה המוצעת בישראל אשר מספקת פתרון מחשובי כולל במערכת אחת, המבוססת על Data Base אחד, ובה כל המודולים הרלבנטיים לרשות המקומית: חיובים וגביה, תקציב CRM, ניהול תבר"ים, מודול כספים והנהח"ש מלא, שרות לקוחות, משאבי אנוש, ניהול פרויקטים, חניה, ניהול מלאי ורכש.
כל נתון מוקלד פעם אחת ללא ממשקים. זוהי מערכת אינטגרטיבית אחת.
 
ומה בעניין הטכנולוגיה?
Priority ברשויות הינה מערכת חלונאית מבוססת Web לחלוטין, כתובה בטכנולוגיה המתקדמת של Microsoft 3 dot.net המאפשרת הפעלה דרך האינטרנט בשימוש בדפדפן מכל מחשב מכל מקום, ללא צורך ברישיונות Terminal server והתקנות במחשבי הקצה.
המערכת מיועדת לתמיכה בקבצי נתונים מרובי רשומות ומאפשרת ביצוע פעילויות אוטומטיות מאסיביות, כגון הכנת חיובים לעשרות ומאות אלפי תושבים, ניתוח מאסיבי של דו"חות מנהלים וניהול בקרה רוחבית על המערכת.
 

במערכת Priority ברשויות קיימת טכנולוגיה המעניקה לכל מנהל יתרון מהותי לתפעול המערכת וניהול המידע:

ניהול תהליכים עסקיים (BMP):
כלי המאפשר לבנות באמצעות תרשים גרפי, תהליך עבודה המתאים לצרכי הארגון ביחס לכל תעודה. ניתן לקבוע חוק עסקי שכאשר מתקיימים תנאים שהוגדרו מראש תישלח הודעה אוטומטית (בדואר אלקטרוני או ב SMS) למשתמש מסוים. בעזרת לוג שינויים ניתן לעקוב אחרת תמורות שנעשו בתרשימי הזרימה של ה – BMP ולשלוף אותם לפי מגוון קריטריונים. מנגנון זה הנו חלק אינטגראלי בתוכנה ולא תוכנה חיצונית כגון  BEA ודומיה, אשר נדרש מאמץ גדול על מנת להפעילה.


פרופילי משתמשים:
כל מנהל יכול לעצב בעצמו את החוקים של מה מותר ומה אסור, כיצד יראו המסכים השונים, כיצד יראו התפריטים ועוד. שיטה זו יוצרת סביבה נוחה ופשוטה לעבודה ה"נקייה" מאופציות שאינן בשימוש העובד.


ניהול הרשאות:
ברשות המנהל אפשרות לניהול הרשאות לכל משתמש ברמת המסך, השדה והתוכן לשדה. כל לדוגמא: ניתן לאפשר למשתמש ספציפי לעדכן סוג נכס מסוים אחד בשדה "סוג נכס" ללא אפשרות לעדכן סוג נכס אחר, באותו שדה.


שליפה, מיון והצגת הרשומות על ידי המשתמש:
ביצוע שאילתות מורכבות בשיתוף כל השדות במסך עם תנאים לוגיים: לדוגמה, שליפת כל החיובים מינואר עד מאי, שסכומם מעל 1,000 ₪ ומתחת ל 5,000 ₪ ואשר בהם לגודל הנכס קטן מ 100 מטר וזאת כל ידי המשתמש, ישירות למסך, ללא צורך בדו"ח מוכן מראש.


מנגנון דואר פנימי:
משלוח דואר ישירות מהמערכת של כל מסמך, כולל קישור קבצי נספחים. המנגנון מאפשר גם קבלת התראות מהמערכת באירועים חריגים, לדוגמא: כאשר עסקת תשלומים שבוצעה במערכת חורגת במספר התשלומים המאושר על ידי הרשות.


מחולל חוקים עסקיים:
באמצעות כלי זה, הזמין בכל מסך, ניתן להגדיר בפשטות ובמהירות חוקים עסקיים, המופעלים בעקבות שינוי מוגדר ברשומות של אחד ממסכי המערכת, באמצעות המחולל ניתן לשלוח הודעות אוטומטיות, להציג אזהרות ולהטיל הגבלות על לקוחות וספקים. דו"חות מפורטים מציגים את החוקים העסקיים שהוגדרו בקשר לכל אחד מהמסכים.


ממשק מלא לכלי Office:
יצירת דו"חות ותבניות ב- Excell ישירות מדו"חות ומסכי המערכת, מחולל מכתבים ב-Word, וקשר מלא ל Outlook לרבות סנכרון דואר נכנס ויוצא, פגישות ואנשי קשר.


מערכת OLAP מובנית:
מערכת של דו"חות רב מימדים אינטגראלית, ומוכנה לעבודה ללא צורך במערכות חיצוניות כגון COGNOS ודומיה. כיוון שמערכת התחקור הנה אינטגראלית ניתן לרדת לניתוח מלמעלה, כלומר נתונים שנתיים וכו' עד רמת השורה הבודדת במסמך ספציפי (Drilldown)

פיתוחים ושדרוגים:

מערכת Priority ברשויות מתקדמת בגרסאות במקביל למערכת Priority המסחרית. הדבר מבטיח חידושים טכנולוגיים ופונקציונאליים אשר מגיעים מבסיס רחב של אלפי לקוחות. הפיתוחים והמרוץ המתמיד אחר הקו הראשון של הטכנולוגיה אינו מועמס על הרשויות לבדן כי אם על קהל לקוחות רחב וגדול.
אשבל ומ.ג.ע.ר, באמצעות מערכת Priority ברשויות, שמו לעצמן מטרה לשדרג את רמת השירותים והיתרונות שתוכנה יכולה להעניק לרשות מקומית. אנו מתחייבים כי מערכת Priority ברשויות הפועלת בהצלחה כיום ברשויות תהא המובילה בתחום לאורך שנים רבות.
 
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: