פתוח פורטלים לפריוריטי

איך משפרים את ניהול החברה שלכם מבחינה טכנולוגית?


הגישה המודרנית לניהול חברה שמה דגש על שימוש במערכת אחת לניהול כל מחלקות החברה

 כמו מערכת פריוריטי, המאפשרת פתוח פורטלים לפריוריטי על ידי חברות טכנולוגיה מתקדמת. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות יכולים לפתח עבורכם פורטל נגיש ונוח לשימוש עבור כל העובדים בחברה שלכם. פורטל הארגון ייעל את העבודה של המנהלים והעובדים ויאפשר גישה טובה יותר למידע חשוב. היום ניתן לראות פורטלים איכותיים בבנקים, ארגונים ממשלתיים וחברות גדולות המשמשים את העובדים והמנהלים בכל רגע נתון בכל יום עבודה.

הקמה של פורטל ממומשק לתוכנת ERP


פורטלים לחברות וארגונים הם נדרשים על מנת לספק את כל המידע לעובד בצורה מסודרת, מאורגנת ועדכנית. היתרון של הפורטלים הקיימים היום בארגונים הוא שניתן לממשק אותם עם תוכנות ERP כמו פריוריטי ולספק מענה לכלל העובדים בצורה מושלמת עם ביצוע פעולות בנוסף לקבלת מידע. אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות מחזיקים בצוות מומחים אשר יכולים לבצע את החיבור בין הפורטל הקיים שלכם לבין תוכנת ERP ואף להקים עבורכם פורטל מתקדם ולממשק אליו את תוכנת הפריוריטי הנמצאת כיום כמעט בכל ארגון או חברה גדולים. 

למה כל ארגון או חברה גדולים חייבים פורטל לעובדים?

בכל העולם וגם בישראל קיימים פורטלים לחברות וארגונים המאפשר לספק לעובדים כלים ארגוניים במקום אחד. נהוג לחשוב שהפורטל הארגוני הוא מעיין עיתון פנימי של העובדים, אך למעשה הוא כלי רחב אמצעים המאפשר להעניק אמצעי הדרכה, לאחסן מידע חשוב, לספק עדכונים רשמיים מהותיים ולמעשה לאפשר למנהלים לשלוט טוב יותר במידע אשר עובר לעובדים. כיום, פורטל ארגוני הוא חובה בכל חברה או ארגון גדולים והוא נחשב לכלי מצויין לניהול מידע לעובדים בכל מחלקה ובכל תחום. 

פתוח פורטלים לפריוריטי עם צוות חברת FBC טכנולוגיות


אם אתם מעוניינים בפתוח פורטלים לפריוריטי וממשק נגיש ונוח עבור העובדים שלכם, אנחנו בחברת FBC טכנולוגיות הכתובת שלכם! יש לנו את הכלים והיכולות להקים עבורכם פורטל מתקדם המביא איתו את כל האיכויות של פורטל ארגוני חכם. באמצעות הפורטל של הארגון שלכם, תוכלו לנהל מידע בצורה מושלמת, לספק לכלל העובדים כלים ותוכן הנדרש להם ולהעניק להם כלי הדרכה מעולים און ליין לכל הצרכים בעבודה היום יומית.
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: