המערכת משלבת טכנולוגיה Cloud Computing ייחודית להגדרה וניהול של תהליכים וחוקים עסקיים ברמת משתמש וכן פתיחות להתאמות ושינויים לדרישת הלקוח מבלי לפגוע ביכולת לשדרג את המערכת מגירסה אחת לזו הבאה אחריה. המערכת הנה רב שנתית, רב חברתית, רב לשונית ברמת המשתמש ורב מטבעית.

המערכת כוללת פתרונות BI מובנים ב Priority , ול- FBC יש את היכולת לשלב בהם פתרונות BI נוספים באמצעות Qlikview כלי ה- BI של חברת קליקטק המיושם בישראל במאות התקנות מוצלחות. קליקטק חברה שבדית במקור דורגה במקום ה-3 ברשימה היוקרתית של העיתון פורבס ,המדרגת את חברות בעלות הצמיחה הטובות ביותר בארה"ב.

אחד הצרכים הכי נחוצים בניהול עסק היא היכולת לשלוט בכול תחום ותחום באותו ארגון אשר אנו משתייכים אליו או מנהלים אותו,  התוכנה היא ליבו של העסק החל מרמת ניהול כל הנתונים ועד לאפשרויות שונות ומגוונות של פילוח נתונים כאלה ואחרים כולל נתונים סטטיסטיים אשר ילמדו אותנו על העסק של עצמנו ויאפשרו לכול מי שמנהל את ארגונו ביד רמה לעלות על משגים או להבדיל לשפר תחומים אשר זקוקים לשדרוג .

Priority בענן, מבית היותר של חברת fbc היא חוד החנית בטכנולוגיה הכי מתקדמת המאפשרת את אותה השליטה בנתוני החברה או הארגון שלכם , בזכות בPriority בענן תתאפשר היכולת להפיק אפילו הרבה יותר מהקיים.

כל בעל עסק פוחד מכישלון, הסטטיסטיקה לצערנו בעולם הנוכחי לא מחמיאה בהקשר של נתוני הצלחה של עסקים וארגונים כאלה ואחרים , חוסר היכולת להבין ולהתעדכן און ליין אינו מאפשר ניהול שוטף כאשר בכול רגע נתון אין אצבע על הדופק.


יתרונות Priority בענן:

ברכישת מוצר כל שהוא תמיד עולה שאלת האחריות שמקבלים על אותו המוצר , נכון למוצרי חברת fbc אפשר בהחלט להיות רגועים בכל הקשור ליכולת של החברה להעניק את כל הצרכים והפתרונות הרלוונטיים על מנת לתפעל את המוצר בצורה חלקה ונקייה.
ביכולת ענן לאפשר תחזוקה שוטפת ועדכונים בזמן אמת , התחזוקה היא למעשה מאפשרת רצף בטוח ויעיל של עבודה ללא כל תקלה , בזכות שירות זה Priority בענן ידוע כמוצר אמין ואיכותי.

כל הנתונים מגובים , זה למעשה שקט תעשייתי אשר שווה הרבה יותר מכסף , אוקיינוס הנתונים אשר מועבר בכל ארגון וארגון מחייב גיבוי מלא ואיכותי של התוכנה , Priority בענן יודעת לבצע את כל נושא גיבוי הנתונים על הצד הטוב ביותר.

במקרה שאם וכאשר תקרה תקלה לא צפויה יעמיד הצוות אתר אשר ישמש כאתר לחופי לטובת אותו רצף של עבודה שמאפשרת המערכת/

FBC לשירותכם:

צוות מומחים שרכש עם השנים ידע רב בתחום ופיתח טכנולוגיות מתקדמות יעמוד לרשות לקוחותיו לפתרון , ייעוץ והכוונה למען שביעות רצון והצלחה.
 

Priority


פריוריטי ב FBC

למעלה מ-3000 לקוחות מציבים את Priority כמערכת המובילה בישראל לניהול עסקי כולל לארגונים גדולים ובינוניים, עם מודולים ייחודיים לניהול ייצור, שירות ואחזקה, ניהול פרוייקטים, משאבי אנוש WMS , מערכת הנחש וניהול פיננסי מלאה המובנית במערכת ועוד.

FBC מטמיעה את Priority החל מ- 1998.

נושאים לשימושכם
 
Priority במחשוב ענן   
 
כלים המובנים במערכת   
 
Priority College   
 
Key Performance   
 
דו"חות OLAP   
 
Data Cubes   
 
מערכת שליטה ובקרה למנהלים   
 
מודולים במערכת פריוריטי מסחרית   
 
ממשקים אלקטרוניים   
 
מודולים במערכת פריוריטי תעשייתית   
 
ניהול פרוייקטים   
 
מערכת למסחר אלקטרוני MarketGate   
 
WMS של Priority משולב מערכת מסופונים אינטגרטיבים ללקוחות Priority   
 

FBC Technologies   |   יגיע כפיים 17, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: