נווט ב Waze
לינקדין
פייסבוק
שלחו מייל
משרדים
מכירות ומכללה
שלחו הודעה
 
משרדים 03-9311166 | מכירות ומכללה (לא בנושאי שירות) 072-2575-328 
**המספר הינו עבור מכירות מערכת Priority בלבד! (לא מערכת ZOOM)

 Priority Zoom

Priority Zoom מספקת לעסקים קטנים, להם עד עשרה משתמשים, פתרון שלם, קל ופשוט לניהול העסק שלהם.

בעזרת Priority Zoom ניתן לנהל את כל היבטי העסק: מכספים וניהול מלאי, ועד למכירות וניהול קשרי לקוחות. עם צמיחת העסק, התוכנה גדלה יחד אתכם והתשתית כבר מוכנה למעבר חלק אל Priority Pro.
העבודה עם Priority Zoom אפשרית בהתקנה בענן FBC או בהתקנה מקומית  .

Priority Zoom
הינה גרסת ה-light של מערכת Priority, מערכת ERP מתקדמת, בעלת עוצמות רבות בכל תחומי ניהול המידע הארגוני. המערכת מצטיינת בנוחות הפעלה ותחזוקה בזכות מספר רב של תכונות וכלים שאינם קיימים או קיימים חלקית בתוכנות מתחרות המוצעות כיום בישראל. המחיר האטרקטיבי משלים הצעה שאין לה מתחרות במונחי עלות-תועלת. זום לעסקים משווקת ע"י FBC החל משנת 2005 .
  

אין סיבה לוותר על פונקציונאליות רק בגלל שהעסק עדיין קטן. Priority Zoom, ה"אחות הקטנה" של Priority Pro, מאפשרת ליהנות מכל היתרונות של מערכת ERP מתקדמת ומקיפה, תוך שמירה על הפשטות של עסק צעיר. תוכל להתחיל מיד, אפילו אם אתם רק שני משתמשים. עם צמיחת העסק, תוכלו לשדרג במהירות ובקלות ל-Priority Pro, עם יותר משתמשים ופונקציונאליות נוספת. המעבר מ-Priority Zoom ל-Priority Pro אינו דורש כל השקעה ביישום, פיתוח, או הסבת נתונים.
 
 
 

FBC Technologies   |   אורלוב 77, פתח תקוה   |   משרד ושירות: 03-9311166   |   פקס: 03-9042636   |   מכירות ומכללה: 072-2575-328

יצירת קשר

לקביעת פגישת ייעוץ, מלאו פרטיכם
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם:

 

אודות:
מוצרים:
Priority
FBC Cloud
חדשות ועדכונים: